Apie Eglės namučius

Nori, kad gyvenimas būtų gražus ir teisingas? Pradėk nuo savęs! Truputis ironijos, daug juoko, retsykiais rožiniais akiniai, ar ausinukas su garsia muzika, kai reikia atsijungti... Mano dienoraštis, tai mūsų gyvenimo kronikos vaikams (žinau, kad jiems užaugus tie kasdienybės trupiniai bus puikus atsiminimas), ataskaita draugams ir laiškas Tau, įrodantis, kad Lietuvoje gyventi gera, kad nereikia amerikų ir milijono norint mėgautis kiekviena diena. Tai galimybė man pasirodyti, kai pakedenu vilną (kurti daug maloniau, kai girdi aplodismentus), o Tau-užsisakyti savo svajonių tapukus ar veltą žaislą, jaukiam namų teatrui:) Arba papuošti savo namus Rimvydo gamintu baldu, kurį jis sklidinai geros energijos prikrauna. 
 Mano namučiuose verda ypatingas ypatingos šeimos gyvenimas. Kunkuliuoja meilė ir aistra, garais veržiasi maži- pasaulinio masto, vaikų nesutarimai, gyvenimą skanina atradimai, teisingi sprendimai ir mažos mūsų šventės. Man patinka rašyti, o ir rašyti turiu apie ką:) Esu 13 nuostabių vaikų mama. Esu mylinti ir mylima Rimvydo žmona.  
Ir turiu puikią proga savo didele laime pasidalinti su jumis:)))
Nepilnos 5 minutės vainikuojančios viską!

2 komentarai:

Ingrida rašė...

Laba diena. Jūsų tinklapyje atsidūriau ieškodama pamokėlių apie vilnos vėlimą.. Tapukų vėlimo pamokėlė išsami ir nuostabi! Bet dar didesnį įspūdį padarė Jūsų optimizmas, puiki nuotaika ir tooookia šilta energija, sklindanti iš kiekvieno Jūsų sakinio.. Jūsų paprastumas nerealiai žavi! Sėkmės Jūsų šeimai, įkvėpimo Jūsų kūrybai <3

Unknown rašė...

Ačiū, Ingrida:)