2014 m. birželio 28 d., šeštadienis

Ir sirgti reikia stilingai


Pamišusiems dėl futbolo. Garsiai rėkiantiems, kumščiuojantiems stalą ir šaukiantiems ĮVARTISSSSS!!! Jų tėvams, vaikams, broliams ir sesėms, tikriausiai:) Visiems siekiantiems pergalės!
p.s. Martynas, iž du litus, visą dūšią fotosesijai pardavė. Sunkiausia buvo ne į kalbėti pozuoti, o nuvaryti nuo fotoobjiektyvo- palauk mam, dar tokią pozą galiu, va dar šitaip, tuoj dar nuotaiką sportinę sukursiu....Atidirbo vaikis už kiekvieną centą:) Talentas! :)))

2 komentarai:

Virginija rašė...

Sportinė nuotaika, kaip miela!

Unknown rašė...

Dalinuosi šiuo liudijimu su partneriais, kuriems sunku užmegzti santykius, nes yra ilgalaikis sprendimas. Mano vyras paliko mane ir mūsų 2 vaikus dėl kitos moters 3 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet nesuvaldžiau skausmo, kuris kankino širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl patyriau internetą ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad burtininkė daktarė Ellen gali padėti susigrąžinti meilužius. Susisiekiau su ja ir ji už mane pasakė specialią maldą ir burtus. Mano nuostabai, po 2 dienų vyras grįžo namo. Taip susirinkome ir šeimoje buvo tiek daug meilės, džiaugsmo ir ramybės. Taip pat galite susisiekti su dr. Ellen, galingu sprendimų padėjėju
1) susigrąžinti savo buvusį vaikiną
2) Suveskite vyrą ir žmoną
3) nustokite kartoti košmarus
4) Žolelių gydymas nuo ŽIV ir vėžio
5) Galingas stebuklingas žiedas
6) sėkmės žavesys
7) Atsikratyti obsesijų
8) Gimdymo ir nėštumo problemos. Susisiekite su juo elektroniniu paštu: ellenspellcaster@gmail.com
Whatsapp +2349074881619