2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis

Žiurkė

Aš ne žiurkė, aš turbo moteris! Grįžau iš darbo ryte, apie 9 , numigau iki 12 ir tiek daug spėjau nuveikti, kad net baisu darosi (ir smalsu.Kas nuo kompiuterio iki lovos mane nuneš, kojos nebeeina:D) Prikepiau kalną bulvinių blynų su mėsa (vietoj daug grietinės, labai skanu, tarkuoto agurko ir grietinės padažas), išploviau du reisus rūbų, bandžiau suorganizuoti greitą namų atkovojimo nuo betvarkės akcija, nepavykus, burbėdama, išsikuopiau juos pati (meluoju, pagalba buvo, tik nirštu vis vien, kad neišėjo nusiplaut), pasiruošiau rytojui- susiplanavau vaišes ir nusiaubiau parduotuvę, švęsim Einoro Dešimt! Dar su Gražina pasivaikščiojau, paskui, grižus Rimvydui- pasivaikščiojau su juo, Miną pavedžiojom..... Dar pacuką nuvėliau....
Čia aš ratais, kvadratais noriu savo Žiurkytę pristatyti:)  Kaip čia švelniau pasakius- vienam gale kablys:D9 komentarai:

Auryčka rašė...

kokia miela!! Tokiai būtinai namus užleisčiau jei tik 'parsiduotų' ir atkeliautų Anglijon :)

Asta Inciutė rašė...

ojei kokia miela :)
ir su gimtadieniu ;)

Unknown rašė...

Auryčka, sakai parsiduotu:))) Na už gabalą sūrio kiekviena Žiurkytė parsiduotu:D Parašyk laišką, jai sūrio turi:)))

Astut, dėkui:)

Egle rašė...

Niu grožiai neišpasakyti: ir laputaitės, ir meškis, o dabar dar ir žiurkytė.
Šaunuole tu, Eglute

Asta rašė...

Negaliu ir aš nutylėt. Jau tokie mieli ir dailūs tie žvėriukai vienas už kitą gražesni. O jau apie apie jūsų energiją ir darbštumą tai net neturiu ką ir bepasakyt...lenkiu galvą (o mane graužia sažinė, kad taip suktis nemoku :((( )

Ieva rašė...

Dar prieš kelias dienas galvojau, kad aš ir mano mažos mažos mergytės svajojam apie veltus tapukus, bet dabar jaučiu, kad vis labiau užsimanau veltų gyvulėlių...

Sonata rašė...

Šaunuolė,Egle.PLečiasi darbų sąrašas. Mano lėlytėm tokia kompanija -patiktų:)))))))

Unknown rašė...

Eglut, šaunuolė ir tu!:)

Asta, tokia ir darbštuolė, labiau gal moku gražiai apie tai kalbėti, nes tūkstantis ir vienas darbas, lieka nuošalyje:)

Iew, mano žvėrynas labai pavojingas, jis rimtas tetas ir dėdes priverčia žaisti ir saldžiais (uti uti...) balseliais kalbėti :D Padarysiu greitu laiku kokio žvėriaus loteriją, gal pasiseks ir jis pas tas mažas mažas mergytes nukeliaus:)

Sonata, gal šeštadienį susipažinimo vakarėlį padarysim?:)

Egle rašė...

Vaj vaj - loterijos tai labai lauksim :))))))