2013 m. gegužės 12 d., sekmadienis

Pampararam KONKURSAS!

Gegužės 20 dieną, kai kaitriai švies saulė, horoskopai bus dosnūs ir žadės puikią dieną, visi žmonės bus laimingi ir šypsosis, galėsite ne tik mane pasveikinti su gimtadieniu, prilinkėti visokių nuostabių dalykų, kurie būtinai išsipildys, bet ir laimėti šiltą ir jaukų su didele meile nuveltą žvėrį:))) Šią savaitę visas zoologijos sodas nukeliaus pas Aušrą į parduotuvę (Dariaus ir Girėno 29A, Zarasai), kurį 18 dieną švęs garbingą metukų jubiliejų  (būtinai užsukite šampano!), galite užsukti ir paburti, ko labiau dramblio, žirafos, katino ar kito draugužio norėtumėt dovanų:)Taisyklės, kaip visada, paprastos- šypsena ir komentaras po šiuo įrašu:)

15 komentarų:

AušraTa rašė...

Kadangi po vakarykščio pasijodinėjimo Algintė įsimylėjo Zefyrą ir susimąstė kumeliuko, o josios didelio noro mama neturi galimybės įgyvendinti, tad labai jau tikimės, kad Egle bent tavo veltą pavyks mums laimėti :) :) :)

Inga rašė...

Koks fantastiskas zirafukas <3
Eglute , tu - saunuole :*

Ieva G.Ručinskienė rašė...

Visi labai labai gražūs ir, nepabijosiu šito žodžio, fantastiški. Mano vaikai iš nuotraukų jais susižavėję :) Labai graži miela karvytė, o dramblys koks ausimis plevenančiomis, ilgakojė manekenė žirafa, o kokios varlės nerealios :)

Unknown rašė...

o aš labai norėčiau karvytės..... ji tokia graži.....

Žaidžiame ūkį rašė...

Fainučiai žvėriukai, jau Vilniuj apžiūrėjom, seiles varvindami. Labiasusiai tai imponavo karvytė, nes turi viską ką reikia, ir lapė snapė, kuri pyragėlius kepė.

Labai gaila, kad pirmadienis 20 bus, nepavyks iki Zarasų nukakt. Būtinai užsuktume pasižiūrėt dar kart šių grožių!

Ingrida rašė...

:) Norim, norim, norim lapės arba karvės. Jos nerealios. :)

Unknown rašė...

Egluteeee, o as ir galvoju, kodel gi tokia miela dusele esate tamsta!!! Ogi pasirodo, kad tamsta nuo mano mylimojo gimtadienio skiria tik viena diena!! Isvada - miela malonu, kad tokiu zmoniu yra! Didziausi linkejimai ir simpatijos!! P.S. apie meile karvems kazkur jau esu savo nuomone isreiskus ;))

Lavrynka rašė...

Kokia linksmuoliai draugužiai, mes norime visų :D niu gerai drambliuko svajonės ....

Daiva rašė...

Gražūs visi be galo :) Bet dramblys pats pačiausias :)

frezijoskvapas rašė...

kokie nuostabūs augintiniai :) vienas iš jų tikrai nuostabiai tiktų mūsų lovoje mums visiems į kompaniją:)

Gitana ir Nijolė rašė...

Visi gyvūniukai nuostabūs:) Norėčiau, kad vienas iš jų papuoštų mano namus:)

Aistė rašė...

:) Lapė! Lapė! Labai dailūs žaislai.

Jurgita rašė...

Eglute, turi didelę didelę širdį, Tavyje spinduliuoja gerumas. Dėkui :)))
visi žaisliukai nuostabūs:)

Neringa rašė...

Aš irgi pamilau lapę. :) Nors visi zoosodo gyventojai labai simpatingi ir spinduliuojantys meilę, kurią juos bekurdama į juos nejučia (o gal ir jučia - čia naujas žodis) sudėjai. :)

Unknown rašė...

:)))